Zielony detoks. Jak rośliny lecznicze wymiatają z organizmu wolne rodniki i gwarantują długie życie

Wydawnictwo: Fronda
Dostępność: W magazynie
44,90 zł brutto

25 ROŚLIN LECZNICZYCH - te o egzotycznie brzmiących nazwach; żeń szeń, bakopa, gotu kola i te z nazwy pospolite; cebula, porzeczka i czarna jagoda - stosowane umiejętnie zapewniają długowieczność i formę psychofizyczną.

Zbigniew T. Nowak, jeden z najbardziej znanych w Polsce specjalistów ziołolecznictwa, udowadnia, że zdrowy tryb życia wzmocniony zielonym detoksem potrafi zapobiegać nowotworom, chroni przed miażdżycą i chorobą Alzheimera.

Autor przytacza najnowsze wyniki badań naukowych, proponując włączenie do naszej diety roślin neutralizujących wolne rodniki - największego wroga naszego zdrowia i życia. Już dziś możesz wzbogacić dietę o przeciwutleniacze, naturalne substancje chroniące przed nowotworami i spowalniające procesy starzenia się organizmu.

Zbigniew T. Nowak podaje genialnie proste receptury soków, naparów, nalewek, do stworzenia których nie potrzebna jest żadna wiedza tajemna.

Czas na restart zdrowia. Możesz zmienić swoje życie, nie uciekając się do skomplikowanych i drogich, wyszukanych specyfików.

SKORZYSTAJ Z RECEPT BIOMEDYCYNY XXI WIEKU.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8079-150-3
Okładka zintegrowana
Ilość stron 184
Wymiary 170 x 240 mm
Autor Zbigniew T. Nowak
Rok wydania 2017