Zapiski mohera

Wydawnictwo: Capital
Dostępność: W magazynie
34,90 zł brutto

Wojciech Reszczyński
Absolwent Wydziału Prawa UMK w Toruniu (1976). Dziennikarz radiowy, telewizyjny, publicysta i felietonista. Pierwszy prezenter Teleexpressu (1986) oraz Wiadomości TVP (1989). Założyciel Radia WAWa (1992). Publikuje w prasie patriotycznej - „Nasza Polska", „Nasz Dziennik", prowadzi nocną audycję w PR III pt. „Trójka na Poważnie". Wykładowca WSKSiM w Toruniu. Od lat związany z Radiem Maryja i Telewizją Trwam.

Autorowi „Zapisków Mohera" dziękuję i gratuluję języka, odwagi, niekłaniania się okolicznościom, trwania na barykadach w bitwie o Prawdę, Polskę, o cywilizację zbudowaną na fundamencie Ewangelii.

O. dr Tadeusz Rydzyk (CSsR)

Wojciech Reszczyński przekornie nazywa swój zbiór felietonów Zapiskami Mohera, jednocześnie udowadniając swoją kulturę intelektualną, talent redakcyjny i osobistą przenikliwą ocenę polskiej rzeczywistości.Oczywiście, zgodnie z tradycją tego gatunku pisarskiego, jego oceny są nieraz ostre, bezwzględnej...) reprezentuje swoje bardzo zdecydowane osobiste opinie w lekkiej, łatwo czytelnej, interesującej formie.

Witold Kieżun

Specyfikacja
ISBN 978-83-64037-98-6
Okładka miękka
Autor Wojciech Reszczyński