Wielka księga objawień Aniołów i Świętych w Polsce. Album

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
Dostępność: W magazynie
99,00 zł brutto

Na przestrzeni ponad tysiąca lat chrześcijaństwa na naszych ziemiach wielu Polaków doznało laski widzenia gości z nieba. Wiele z tych historii znanych jest w całym kraju, niektóre tylko w lokalnych społecznościach. Wiele z nich poszło w zapomnienie i wspominają o nich tylko stare księgi. Wiele jest przekazywanych z pokolenia na pokolenie, jako element naszej tradycji, niektóre zaś brzmią jak legendy, choć dotyczą wydarzeń prawdziwych.

O tych cudownych spotkaniach mówi jedyne w swoim rodzaju dzieło — przedstawiające w porządku historycznym wszystkie udokumentowane objawienia aniołów i świętych w Polsce. Autor opracowania przedstawia sylwetki widzących, którzy otrzymali laskę bezpośredniego spotkania z Aniołami oraz ze świętymi (nie tylko ze świętymi, którzy byli naszymi rodakami, ale również z tymi, którzy krzewili wiarę w Polsce i na różne sposoby wspierali naszą ojczyznę). Prezentuje związane z tymi objawieniami sanktuaria i miejsca kultu świętych.
Monumentalne dzieło zostało bogato zilustrowane barwnymi fotografiami cudownych obrazów, figur, kościołów i sanktuariów.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7864-673-0
Okładka twarda
Liczba stron 240
Wymiary 240 x 330 mm
Autor Adam Andrzej Walczyk
Rok wydania 2017