Poczet władców polskich w komiksie

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
149,00 zł brutto

Poczet władców polskich w komiksie jest adresowany do młodych ludzi. Komentarze i dialogi, pisane językiem zrozumiałym dla młodzieży, pełne są odniesień do współczesności. Anegdota, humor, żywa i potoczysta narracja książki będą najlepszą zachętą dla tych, którzy nie przepadają za historią w szkolnym, podręcznikowym wydaniu. Młody czytelnik zapoznając się z dziejami polskich władców, oprócz podstawowych informacji o królach i królowych, dowiaduje się o zwyczajach, strojach i rekwizytach z dawnych epok. W ten oryginalny i unikalny sposób poznaje historię Polski.

Poczet władców polskich w komiksie to sprawne i przemyślane połączenie słowa i obrazu, dobranych tak, by trafić do młodego pokolenia.

Dofinansowano ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

ZAPOWIEDŹ
Książka pojawi się w sprzedaży po 23 listopada br.

Aby nie przeoczyć tytułu, zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, w którym poinformujemy o jego dostępności - tutaj można się zapisać >> .

Produkty z kategorii Zapowiedzi zamawiać można również, nie czekając na dostępność, drogą mailową. Takie zamówienia zostaną zrealizowane, jak tylko zamówione produkty będą dostępne.

Specyfikacja
ISBN 978-83-7864-406-4
Okładka twarda
Liczba stron 272
Wymiary 240 x 330 mm
Autor Paweł Kołodziejski
Rok wydania 2018